Naším cílem je dokonalé
svatební video

Nabízíme tři hlavní typy audiovizuálních výstupů. Mimo hlavní svatební videoklip vytváříme také kvalitní dokumentární záznam, který potěší zejména rodinu a blízké.
Co se nevejde do videoklipu, naleznete právě v této verzi. Pro ty, kteří si chtějí ze svatebního dne odnést opravdu nejvíce, rovněž nabízíme kontinuálně natočený svatební obřad.

1.

Balíček MINI

Hlavním výstupem balíčku MINI je umělecký svatební videoklip. Na Vaši svatbě budeme natáčet 8 hodin, což je dostatečně dlouho k získání potřebnému materiálu pro svatební klip. Umělecký videoklip je zachycení těch nejkrásnějších okamžiků novomanželů. Průběh celého dne je sestříhán do délky v rozmezí tří až čtyř minut. To vše podkreslenou hudbou. Celé video prochází důkladnými barevnými korekcemi pro dosažení filmového vzhledu. Svatební videoklip je ideální ukázka pro Vaše blízké a přátelé, ve kterém uvidí celou svatbu v pár minutách. Video tak můžete sdílet na Vašich sociálních sítích, či kdekoliv jinde.

TENTO BALÍČEK CHCI

…13 500 Kč
2.

Balíček STANDARD

Oproti službám v balíčku MINI, balíček STANDARD přidává také dokumentární verzi svatebního videa. Dokumentární verze je kompletní zachycení celého svatebního dne od ranních příprav až po večerní zábavu. Na rozdíl od uměleckého videoklipu se dokumentární verze soustředí také na rodinu a přátelé. Svatební dokument obsahuje reálné zvuky, místy je taktéž podkreslen hudbou. Délka této dokumentární verze je 25 až 30 minut. Na Vaší svatbě se zdržíme 10 hodin. Klient má také možnost jedné korektury v ceně. Rádi se s Vámi osobně sejdeme a projednáme veškeré detaily a požadavky.

TENTO BALÍČEK CHCI

…18 900 Kč
3.

Balíček ALL INCLUSIVE

Balíček ALL INCLUSIVE je volba pro ty nejnáročnější, kteří si chtějí odnést opravdu nejvíce z jejich svatebního dne. Hlavním přínosem tohoto balíčku je kontinuálně natočený svatební obřad, který je natočen třemi kamerami. Jedna kamera je statická a pokrývá celý prostor, zbývající dvě kamery jsou ovládány manuálně a snímají veškeré dění okolo. Taktéž je zde prodloužena dokumentární verze na 45 minut. Na Vaši svatbě se zdržíme 12 hodin, s sebou budeme mít co nejvíce techniky a výsledné výstupy Vám předáme na svatebním Flashdisku.

TENTO BALÍČEK CHCI

…24 000 Kč

Naše reference

Každému páru se snažíme maximálně naplnit jejich představy o videu. Máme svůj osobní styl práce, který je osvědčený a zaručuje jistou technickou i umeleckou úroveň.

IvetZdeca


Valašské Meziříčí

AdélMartin


Valašské muzem v přírodě

NikolaMatej


Angusfarm Soběsuky

TerezaLukas


Farma Blaník

PájaRosta


Rekovice, Nová cesta k tradici

MarkétaMarek


Orlík nad Vltavou

AnetHonza


Čeladná, Hotel & Garden U Holubů

SimonkaKuba


Rekovice Nová cesta k tradici

JanaMartin


Na kraji lesa

MarkétaMichal


Valašský ateliér u Hofmanů, Eroplán

ZODPOVÍME KAŽDOU OTÁZKU

Pokud by Vám bylo cokoliv nejasné, či jste měli jakékoliv další dotazy, neostýchejte se nám napsat. Rádi Vám na vše odpovíme.