Romantická svatba na zámku v Hustopečích

Hustopeče nad Bečvou je krásné místo, kde jsme už několikrát zavítali. Už při prvním jednání s Dominikem šlo poznat, že je člověk z oboru. O to více jsme byli poctěni, že si vybral na jeho svatební den právě nás. Svatba se odehrávala takřka ve všech koutech historického zámku v Hustopečích. Při ranním příjezdu jsme žasli, jak bylo vše vyladěné do detailů. Uprostřed stál velký párty stan na tancování, v pravé části byla ukrytá svatební tabule, nechyběl zde ani filmový ateliér, kde byly prmínány klipy novomanželů a tak dále. O vizáš překrásné nevěsty Páji se postarala naše kamarádka Lucka Borák Jandová.

Setkání ženicha s nevěstou bylo jako z pohádky. Dominik čekal na Páju na zámeckém ochozu. Na obřad se přecházelo do velkolepého kostela, který stojí hned vedle samotného zámku. Největším problémem v kostelech bývá skvětlo a akustika, prostředí tohoto kostelu však velice překvapilo a natáčecí podmínky byly velmi příjemné.

Na novomanželské natáčení nás Dominik vzal mezi tamní rybníky, kde se velmi dobře pracovalo. Všichni byli uvolněni a nikdo nikam nespěchal. Měli jsme tak spoustu času získat veškerý potřebný materiál. Večerní zábava byla opravdu nabušená. Je skvělé když rodiny drží při sobě a umí tancovat až do noci. Byl to opravdový zážitek.