Svatba na golfu v Kořenci

Veru a Romi. Pro každého byl jen normální horký letní den. Ale pro nás dva, nevěstu a ženicha to byl den s velkým D. Jejich svatba probíhala v nádherném areálu v Kořenci, blízko Boskovic. Přijeli jsme v ranních hodinách, kdy probíhaly přípravy nevěsty v nádherném apartmánu. Celým prostorem se linula skvělá uvolněná atmosféra, která pokračovala po celý den.

Svatební obřad se konal na jamce číslo devět, ze které bylo vidět krásné panorama. Po obřadu na všechny čekalo velké překvapení od ženichových kamarádů profesionálních hasičů. Roman byl oblečen do hasičského obleku a puštěn do zásahu.

Po obědě následovalo to, na co jsme se těšili nejvíce. Novomanželské natáčení, ke kterému nám byl k dispozici celý golfový areál. Obrovskou výhodou byly buginy, na kterých to byla opravdu legrace. Zároveň díky jim jsme mohli pořizovat skvělé záběry z jízdy.
Později se nebe zatahovalo, což nám dalo jasně najevo, že bychom se měli vrátit mezi svatebčany na zábavu, a to jsme také udělali. V záveru večera bylo pro novomanželé nachystané zábavné video od rodiny a přátel, které skvěle zakončilo oficiální část svatebního dne.