Jak to děláme

Našim cílem je zachytit ty nejkrásnější okamžiky z Vašeho svatebního dne a vytvořit tak nezapomenutelný snímek plný lásky, emocí a radosti. Jsme tým profesionálů a při natáčení nezasahujeme do průběhu svatby a chováme se maximálně ohleduplně. Používáme filmařsky ověřené metody, zaručující výslednou technickou i uměleckou kvalitu. Nediktujeme, co se bude dít na scéně, protože Vy jste ti, co tvoří scénář k Vašemu příběhu.

1.

Než začneme Vaši svatbu natáčet

Po závazné objednávce svatebního videa si při osobním setkáním vzájemně vysvětlíme veškeré detaily a požadavky ze strany klientů.

2.

V den Vaší svatby

Na svatební den přijíždíme vždy ráno, aby se zachytily všechny ranní přípravy a veškeré dění jak u ženicha, tak u nevěsty. Daniel natáčí u nevěsty a Michaela paralelně u ženicha. Většinou nejprve oba přijíždíme k nevěstě, až poté se oddělíme. U ranních příprav klademe mírně větší důraz na přípravy nevěsty, na které je více prvků na natáčení.

Po přípravách oba směřujeme na místo obřadu, avšak v dostatečném předstihu, abychom byli na místě první a stihli vše nachystat. Poté čekáme na příjezd svatebčanů, který taktéž dokumentujeme. Samotný obřad je natáčen na 3 kamery. Jedna je statická a snímá celý prostor. Zbylé dvě ovládáme každý zvlášť. U obřadu je velká nutnost mít akci pokrytou z více kamer, jelikož samotný obřad je chvíle, která se nedá zopakovat a jistota, že máme vše podstatné, musí být. I z tohoto důvodu jsme po celou dobu svatby na place dva.

Po obřadu opět jako první odjíždíme na místo hostiny. Soustředíme se zde na tradice jako rozbíjení talířku, přípitek + jakékoliv další aktivity a program. Dále proslovy otců, popřípadě ženicha, svědků a dalších. Vždy natáčíme i prázdnou svatební tabuli + veškeré atraktivní detaily okolo. Co se týče jídla, natáčíme pouze společnou polévku, poté novomanžele necháváme, aby si od kamery na chvíli odpočinuli. Po jídle se soustředíme na další aktivity a samozřejmě veškeré dění jako je první tanec, krájení dortu a podobně.

Velmi upřednostňujeme natáčení při focení. Nijak neomezujeme fotografa, ale je dobré, když se občas vystřídáme a natočíme i nějaký dopředu naaranžovaný snímek. Ať už je samotné focení v přírodě, či kdekoliv jinde, záběry z focení přidají vždy svatebnímu videu na pestrosti.

U večerní zábavy natáčíme vše, co je v daný moment zajímavé, či zábavné. Snažíme se zachytit uvolněnou atmosféru a emoce.

CHCI NATOČIT SVATBU

Naše reference

Každému páru se snažíme maximálně naplnit jejich představy o videu. Máme svůj osobní styl práce, který je osvědčený a zaručuje jistou technickou i umeleckou úroveň.

MarkétaMichal


Valašský ateliér u Hofmanů, Eroplán

KarolínaMichal


Hotel & Garden U Holubů, Čeladná

PetraAles


Staré Časy, Horní Bečva

StepankaPavel


Lešná

SilvieTomas


Rekovice - Nová cesta k tradici

KristýnaPetr


Dolní Bojanovice

VeruRomi


Kořenec Golf & Ski Resort

PetraTomas


Dolní Věstonice

PájaDominik


Zámek Hustopeče nad Bečvou

DarinkaHonza


Staré Časy, Horní Bečva

ZODPOVÍME KAŽDOU OTÁZKU

Pokud by Vám bylo cokoliv nejasné, či jste měli jakékoliv další dotazy, neostýchejte se nám napsat. Rádi Vám na vše odpovíme.