Jak to děláme

Našim cílem je zachytit ty nejkrásnější okamžiky z Vašeho svatebního dne a vytvořit tak nezapomenutelný snímek plný lásky, emocí a radosti. Jsme tým profesionálů a při natáčení nezasahujeme do průběhu svatby a chováme se maximálně ohleduplně. Používáme filmařsky ověřené metody, zaručující výslednou technickou i uměleckou kvalitu. Nediktujeme, co se bude dít na scéně, protože Vy jste ti, co tvoří scénář k Vašemu příběhu.

1.

Než začneme Vaši svatbu natáčet

Po závazné objednávce svatebního videa si při osobním setkáním vzájemně vysvětlíme veškeré detaily a požadavky ze strany klientů.

2.

V den Vaší svatby

Na svatební den přijíždíme vždy ráno, aby se zachytily veškeré ranní přípravy jak u ženicha, tak u nevěsty. Jeden kameraman natáčí u nevěsty a druhý paralelně u ženicha. Většinou nejprve oba přijíždíme k nevěstě, až poté své cesty rozdělujeme.

Po přípravách oba směřujeme na místo obřadu, avšak v dostatečném předstihu, abychom byli na místě první a stihli vše nachystat. Poté čekáme na příjezd svatebčanů, který taktéž dokumentujeme. Samotný obřad je natáčen na 2 až 3 kamery. Jedna je statická a snímá celý prostor. Zbylé dvě ovládáme každý zvlášť. U obřadu je velká nutnost mít akci pokrytou z více kamer, jelikož samotný obřad je chvíle, která se nedá zopakovat a jistota, že máme vše podstatné, musí být. I z tohoto důvodu jsme po celou dobu svatby na place dva.

Po obřadu opět jako první odjíždíme na místo hostiny. Soustředíme se zde na tradice jako rozbíjení talířku, přípitek + jakékoliv další aktivity a program. Dále proslovy otců, popřípadě ženicha, svědků atd. Po obědové pauze se soustředíme na další aktivity a samozřejmě veškeré dění jako je první tanec, krájení dortu a další tradice.

Velmi upřednostňujeme natáčení při focení. Nijak neomezujeme fotografa, ale je dobré, když se občas vystřídáme a natočíme i nějaký dopředu naaranžovaný snímek. Ať už je samotné focení v přírodě, či kdekoliv jinde, záběry z focení přidají vždy svatebnímu videu na pestrosti.

U večerní zábavy natáčíme vše, co je v daný moment zajímavé, či zábavné. Snažíme se zachytit uvolněnou atmosféru a emoce.

CHCI NATOČIT SVATBU

Naše reference

Každému páru se snažíme maximálně naplnit jejich představy o videu. Máme svůj osobní styl práce, který je osvědčený a zaručuje jistou technickou i umeleckou úroveň.

MarkyOndra


Třinec

SáraPetr


Pánský mlýn Opava

TerkaPetr


Zámek Nový Světlov

RadkaMartin


Horský Hotel Soláň

MichaelaVladimír


Rekovice - Nová cesta k tradici

LucieJarda


Statek Všetice

PavlínaMichal


Lešná

ZanetaMartin


Hotel Allvet

JitkaTom


Penzion Na Fojství

PetraVojta


Endemit Boutique Hotel a Spa

ZODPOVÍME KAŽDOU OTÁZKU

Pokud by Vám bylo cokoliv nejasné, či jste měli jakékoliv další dotazy, neostýchejte se nám napsat. Rádi Vám na vše odpovíme.